HAKKIMIZDA

Denizde İftar Hakkında

Denizde İftar, 21 Medya reklam ve organizasyon ajansının bir markasıdır.

Boğazın En Büyük , En Lüks ve En Ferah teknesi ile Unutulmaz Bir Ramazan Akşamı..

Boğazın İncisi 3 Katlı ‘Cemile Ketenci’ gemisinde ferah, rahat ve konforlu bir iftar.
‘Denizde İftar’ ile Dünyanın tek, iki kıtayı bağlayan doğal güzelliği olan İstanbul Boğazı’nın ihtişamında iftar yemeğinizi yiyebilir, Ramazan ruhunu dostlarınızla,sevdiklerinizle birlikte huzurla yaşayabilirsiniz. Bir yandan zengin iftar menümüz ile orucunuzu açarken, diğer yandan Boğaz’ın mavi suları ve huzurlu havasında, fon müziğinde hafif bir musiki dinletisi ile Rumeli Hisarı, güzide Camilerimiz, Kız Kulesi, Saraylar ve Yalıları görerek keyifli ve huzurlu bir ramazan akşamı yaşayabilirsiniz. Leziz yemeklerden oluşan iftar menümüz ile orucunuzu açtıktan sonra İstanbul Boğazı’nın muteşem atmosferinde çayınızı yudumlarken,canlı fasıl ekibi ile müziğin tadını çıkarabilir, eğlenceli ve huzurlu bir akşam geçirebilirsiniz. İstanbul Boğazı’nda ,”Denizde İftar” farkı ile Teknede İftarın keyfini arkadaşlarınızla birlikte yaşayabileceğiniz gibi gruplar, dernekler ve kurumsal olarakta bu keyfi yaşayabilir, organizasyonlara dahil olabilirsiniz..

FAQ

Neden Biz?

Denizde İftar ve Cemile Ketenci Gemisi ile ayrıcalıklarınız.

Kaç Kişilik Gemi ?

Rakiplerimizin aksine küçücük gemilere çok insan almaya karşıyız. 1000 Kişi kapasiteli gemimize siz misafirlerimizin rahatı için max700 kişi ile hizmet veriyoruz.

Menümüz Nasıl ?

Menümüzde tamamen doğal gıdalar kullanarak, evinizde yediğiniz kalitede lezzetler sunuyoruz. Kendi yemeyeceğimiz hiçbir şeyi sizlere sunmuyoruz.

Taksit İmkanı

Tüm kredi kartlarına taksitli ödeme seçeneği ile ödeme yapabilirsiniz.

Özel Masa Seçenekleri

2, 4, 6, 8, 10 kişilik masa seçenekleri ile sevdikleriniz ile birlikte toplu değil özel masalarda iftar keyfi.